ZEBRA - drukarki kodów kreskowych GK420T, GX430T
Tel.: 22 424-12-40, 22 427-50-90

ZEBRA - Drukarki kodów kreskowych


(Drukarki etykiet)

Zebra - Drukarki biurowe


Drukarki biurowe Zebra Drukarki biurowe Zebra przeznaczone są do drukowania małej i średniej ilości etykiet. Mają zastosowanie w dziedzinach znakowania dokumentów, etykiet na listy, znakowania przesyłek, etykiet laboratoryjnych, transportowych, etykietowania żywności, drukowania etykiet w aptekach i szpitalach. Drukarki biurowe Zebra stanowią element systemów ważąco-etykietujących.

Dostępne modele drukarek Zebra:
 • ZD410 / TLP2824 Plus
 • ZD420D / ZD420T
 • ZD620D / ZD620T
 • GK420D / GK420T
 • GX420D / GX420T
 • GX430T
 • Zebra - Drukarki przemysłowe


  Drukarki przemysłowe Zebra
  Drukarki Zebra służą do drukowania etykiet zawierających kod kreskowy towaru. Drukarki półprzemysłowe umożliwiają druk dużej ilości etykiet, z dużą szybkością, są najczęściej wykorzystywane przy znakowaniu produkcji. Wykorzystywane są do drukowania etykiet zbiorczych, transportowych, magazynowych, tabliczek znamionowych. Umożliwiają druk etykiet specjalnych, odpornych chemicznie i mechanicznie.

  Zebra - Drukarki przenośne (mobilne)


  Drukarki przenośne Zebra
  Drukarki przenośne Zebra - lekkie i zarazem trwałe, bez trudu można je zabrać ze sobą i swobodnie drukować gdziekolwiek i kiedykolwiek zajdzie taka potrzeba. Wbudowany czytnik kart magnetycznych pozwala przeprowadzić transakcję kartą kredytową praktycznie wszędzie. Drukarki przenośne Zebra sprawdzają się przy druku średnio wysokich nakładów etykiet zarówno w biurze, jak i w terenie. Opcje takie jak monitorowanie zużycia baterii oraz możliwość zamontowania wyświetlacza LCD sprawiają, że drukarka jest łatwa w obsłudze, a duża liczba możliwości komunikacji dodatkowo poszerza zakres jej zastosowań.

  Program Zebra Designer


  Program Zebra Designer
  Zebra Designer jest programem opracowanym w firmie Zebra służącym do projektowania i drukowania etykiet z kodami kreskowymi, sam generuje kody kreskowe w wybranej przez użytkownika symbolice i wylicza cyfrę kontrolną kodu. Wspiera bardzo dużo symbolik kodów, również kody 2D. Bez trudu na tworzoną etykietę naniesiemy dowolny opis, linie i figury, jak równierz grafiki we wszystkich popularnych formatach. Pracuje pod każdym z systemów operacyjnych Windows i obsługuje wszystkie drukarki Zebra.
  Program bezpłatny przy zakupie z drukarką etykiet Zebra.

  Folia termotransferowa Zebra


  Zebra folia (tasmy)
  Folia termotransferowa pozwala na nadruk na etykietach wykonanych z różnych materiałów - od papieru po specjalizowane folie wysokiej wytrzymałości oraz etykiety specjalne np. wszywki, plomby itp. Tasmy termotransferowe dostepne sa w trzech rodzajach:
  • woskowe - do standardowych wydruków na papierze
  • woskowo-żywiczne - do wydruków na papierze o podwyższonej trwałości
  • żywiczne - do wydruku na materiałach specjalnych - foliach itp o wysokiej trwałości na ścieranie i warunki atmosferyczne
  Dobór odpowiednich materiałów eksploatacyjnych pozwala na trwałe i estetyczne znakowanie towarów.
  Taśmy do drukarek biurkowych
  Taśmy do drukarek półprzemysłowych i przemysłowych

  Etykiety do drukarek Zebra


  Zebra etykiety
  Etykiety do nadruku w drukarkach Zebra umożliwiają wykonanie oznaczeń produktów wg dowolnego wzoru. Szeroki asortyment rozmiarów oraz materiałów pozwala dopasować etykiety do każdego zastosowania. Etykiety dostępne są w dwóch głównych rodzajach:
  • termiczne - używane dla wydruków o niskiej trwałości
  • termotransferowa - papierowe lub foliowe - do wydruków o podwyższonej trwałości
  Dobór odpowiednich materiałów eksploatacyjnych pozwala na trwałe i estetyczne znakowanie towarów.